شرکت تجهیزات آزمایشگاهی رادفورسان 


شرکت رادفورسان با تکیه بر توان علمى ، فنى و همچنین تجربه ، مفتخر است تا از سال 1380 گامهایى را در جهت خدمت رسانى به بخش هاى مختلف صنایع آزمایشگاهى بردارد. این شرکت با هدف کلی تأمین تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه های کشور تأسیس گردیده و با عنایت به تحصیلات و تجربیات علمی و فنی مدیران  آن در شناخت بسیاری از دستگاه های آزمایشگاهی پیشرفته و همچنین با عنایت  بسیارى از آزمایشگاه هاى صنایع مختلف و مراکز متفاوت علمى وتحقیقاتى از پزشکى و داروسازى، فنى و شیمیایى، غذایى و بهداشتى، رنگ وبسیارى صنایع دیگر محصولات تولیدى و وارداتى این شرکت را مورد استفاده قرار داده اند و که افتخار است.  
حمایت های بی دریغ مصرف کنندگان در اعتماد و خرید ، با بنیه ای استوار گام به پیشرفت گذارد، تا جائی که اکنون به عنوان یكی از بزرگترین تأمین کنندگان تجهیزات مورد نیاز شرکت های داروسازی، دانشگاه ها و مراكز تحقیقاتی، صنایع غذایی و كشاورزی، آزمایشگاه های آب و خاك و محیط زیست و سایر مراكز مرتبط مطرح گردیده است. تجهیزات تامین شده توسط شرکت راد فورسان همراه با بالاترین تعهدات در خدمات پس از فروش و گارانتی ارائه می‏گردد و حضور کارشناسان در طول دوره گارانتی، از نصب تا نگهداری و تامین قطعات و مواد یدکی و مصرفی، متضمن کیفیت و کارائی دستگاه‏ ها می ‏باشد. بدینوسیله تعدادی از کمپانی‏های طرف قرارداد با این شرکت و فهرست محصولات این کمپانی‏ها در چند زمینه کاری معرفی می‏گردد. 
شرکت رادفورسان در زمینه ى تجهیزات ثابت آزمایشگاهى با همکارى شرکت هاى معتبر خارجى همانند برند NUVE ، برند IKA، برند EPPEDORF ، برندVELP، برند FALC و برند NABERTHERM توانسته کیفیت محصولات  خود را با استفاده از برندهاى شناخته شده بین المللى تضمین نماید 
شرکت ایمان دارد که کیفیت ضامن ترقى و دوام است و رضایتمندى مشترى بزرگترین سرمایه ى ما محسوب مى گردد. 
 
این شرکت با دیدگاه تامین و ارائه محصولات و تکنولوژی های نوین و راهکارهای بهینه در زمینه فعالیت خود به عنوان نماینده چندین کمپانی بین المللی در ایران همواره سعی در ارتقاء و بهبود دانش علمی و فنی مشتریان خود نیز دارد و با بهره گیری از تجارب و توانایی های فراوان از طریق تامین کالاهای با کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و قیمت مناسب و همچنین پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش مستمر در تلاش پیوسته در راستای جلب خشنودی مشتریان گرامی خود می باشد. 
 
ماموریت ما : بهبود کیفیت محصولات تولیدی کشور و متعاقبا بهبود زندگی مردم با ارائه تجهیزات و محصولات آزمایشگاهی با کیفیت و نوین به صنایع کشور